>


Nie-aktualności (2000):

Do obejrzenia wyniki drugich zawodów Akademickich Mistrzostw Warszawy: męskie oraz kobiece.  Następne, trzecie zawody w weekend 13-14 stycznia 2001.
Tak, jak zapowiadałem, są już znane ostateczne wyniki Rawaru za sezon 2000.   Zwycięzcą został Dariusz Gwiazda przed Jarosławem Okruchem i Grzegorzem Socharskim.  Do rozegrania pozostał jeszcze TOP 12 za sezon 2000, który odbędzie się nie jak zwykle na ul. Siennickiej, lecz w Rembertowie.
Gotowe są wyniki ósmej edycji Rembertowa.  Dosłownie na dniach będą również dostępne wyniki dziesiątego Rawaru.
Są już nowe terminy przyszłorocznych zawodów Rawaru (które już się nie nazywają Rawar, ale trudno, będę je tak nazywał) oraz Rembertowa.
Wyniki dziewiątej edycji Rawaru jednak są.  Ostateczna kolejność (zwłaszcza na czołowych pozycjach) może być jednak nieco inna, tak więc po sobocie (ostatnie zawody z tego cyklu) wszystko powinno być już wiadomo na sto procent.
Już są nowe wyniki Akademickich Mistrzostw Warszawy z tego sezonu.  I to od razu zarówno męskie, jak i kobiece.  Niestety, w dalszym ciągu brakuje wyników z poprzedniego sezonu.

Z jakiegoś powodu przestał działać skrypt generujący statystyki dla zawodników.  Ponieważ ten sam skrypt działa perfekcyjnie na lokalnej maszynie, mam powody podejrzewać, że jest coś nie tak z serwerem tripodu, na którym umieszczałem do tej pory tę witrynę.  Może najwyższy czas coś zmienić?

Aha, wyniki z dopiero co rozegranych, dziewiątych zawodów Rawaru nie pojawią się... dopóki zawody te nie zostaną ukończone.  Plan jest taki, żeby dokończyć je na ostatnim, dziesiątym (grudniowym) turnieju.

I ostatnia wiadomość: poczyniłem pewne zmiany, aby ujednolicić wygląd witryny niezależnie od używanej przeglądarki.  Niestety, produkt microsoftu reaguje czasami całkowicie odmiennie od Netscape Navigatora na, zdawałoby się, podstawowe tagi HTML-a...  Jeżeli ktoś ma wątpliwości, niech używa Navigatora.

Są wyniki Rawaru i Rembertowa.
Wyniki ostatnich turniejów z Rawaru i Rembertowa pojawią się pod koniec tego tygodnia.

Uaktualniłem ponadto terminarz rozgrywek Rembertowa - jak się okazało, byłem nieświadomy istnienia ostatniego, grudniowego turnieju. Wreszcie też pojawiły się pierwsze informacje o nowym sezonie Akademickich Mistrzostw Warszawy - na razie znany jest termin pierwszych zawodów. Niestety, koliduje on z turniejem we Włochach.

Dobra wiadomość: są wyniki z ostatnich turniejów - siódmy Rawaru oraz szósty z Rembertowa.

Zła wiadomość: są, niestety, tymczasowe problemy z uploadem stron (spowodowane powtórnym przeniesieniem całości witryny na serwer tripodu); tak więc możliwe, że nie wszystko będzie działać prawidłowo.  Pracuję nad tym.

Już do obejrzenia wyniki z ostatnich turniejów Rawaru (turniej szósty) i Rembertowa (turniej piąty).  Następne pod koniec września...
Po dłuższej fazie testów dołączyłem ciekawą funkcjonalność: porównanie dwóch graczy.  Na razie tylko dwie metody: bezpośrednia i pośrednia (za pomocą wyników osiągniętych ze wspólnymi przeciwnikami), ale w przyszłości być może pojawią się inne kryteria porównawcze „siły uderzenia” zawodników.
Otrzymałem wreszcie wyniki czwartego turnieju rozgrywanego w Rembertowie, jak również piątego z ul. Poligonowej.  UWAGA!  Po wakacjach „Rawar” rozgrywany będzie w innej hali, na ul. Siennickiej.  Przez sentyment pozwolę sobie pozostać przy starej nazwie zawodów - „Rawar”.

Całkowicie nowe są strony ze statystykami zawodników.  Obecnie oprócz rozegranych meczów można znaleźć tam trochę wykresów obrazujących liczbę zdobytych punktów w każdym turnieju oraz bilans zwycięstw do porażek.  Aby ów bilans miał jako taki sens, przygotowałem również stronę porównawczą, pokazującą stosunek zwycięstw do porażek dla graczy, którzy rozegrali minimum x gier.  Parametr ten można naturalnie zmieniać.  To wszystko można znaleźć tutaj.

Last but not least, zmieniłem nieco wygląd stron, gdzieniegdzie dodawszy kolorów i odrobinę animacji (głownie na tej stronie).  ;-)

Są już kompletne wyniki czwartego Rawaru, jak również szóstego, ostatniego turnieju rozgrywanego we Włochach.  Dodałem też kalendarz następnych rozgrywek SKS „Przyszłość”, sezon 2000/2001.
Nareszcie są wyniki trzeciego turnieju kobiet Akademickich Mistrzostw Warszawy.  Zdobyłem także wyniki ostatniego, dopiero co zakończonego turnieju szóstego.   Niestety, nie ma drabinek do obu tych turniejów, a i wyniki są mocno nieoficjalne.  Mam nadzieję potwierdzić je niebawem.

Algorytm generujący rozkład gier dla systemu rosyjskiego uzupełniłem dodatkowo o szczególny przypadek, gdy pierwsza runda rozgrywana jest systemem pucharowym.   Pozwoliło to opublikować praktycznie komplet drabinek dla turnieju rozgrywanego we Włochach dla kategorii 10-15.

Dostępne są prawie wszystkie wyniki turniejów Grand-Prix Włochy (wszystkie oprócz wyników open i weteranów ostatniego turnieju.  Dodatkowo, zaimplementowałem drabinki (rozkład gier) dla systemu rosyjskiego rozgrywek, a więc takiego, jaki jest używany na Rawarze, we Włochach i w Rembertowie.   Generowanie drabinek znajduje się jeszcze w fazie wersji beta, tak więc nie wygląda to jeszcze perfekcyjnie, ale coś niecoś już widać.   Niestety, nie wszystkie tamtejsze turnieje rozgrywane są „czystym” rosyjskim systemem; na ogół są to drobne modyfikacje, na razie jeszcze nie uwzględnione w moich bazach.

Poprawne są już nazwiska uczestników Akademickich Mistrzostw Warszawy - chodziło o brakujące imiona nowych zawodników.

Poszukuję w tej chwili serwera z większą liczbą miejsca - dotychczasowe 10 MB na tripodzie przestało wystarczać.   Wygląda na to, że są również kłopoty z serwerem http://www.tenis-stolowy.gry.pl/~tt.   Próbuję zatem znaleźć coś większego (i darmowego); z powodu nieustających kłopotów z łączami prawdopodobnie zrezygnuję też z mirrorowania witryny na więcej niż dwóch serwerach.

Wyniki Akademickich Mistrzostw Warszawy kobiet z turnieju piątego już są!   Niestety, Wciąż nie mam wyników z turnieju trzeciego, co nie pozwala na obliczenie punktacji za cały sezon.  Mam nadziejęotrzymać te wyniki jeszcze w tym tygodniu.  Inna sprawa to brak imion niektórych zawodników/-czek.  Listy startowe, jakimi dysponuję, niestety ich nie zawierają.  Planuję „zdobyć” te imiona do końca tygodnia.

Zaktualizowałem także kolejny, drugi turniej sezonu 1999/2000 rozgrywanego we Włochach.  W przypadku tych zawodów dysponuję pełną dokumentacją, tak więc do konsultacji z organizatorami pozostają jedynie drobne nieścisłości względem oficjalnych komunikatów.

Wydaje się, że mirror znajdujący się na serwerze Polboxu przestał chwilowo funkcjonować.  Polecam więc serwer tripodu oraz domenę tenis-stolowy.gry.pl, jakkolwiek ta pierwsza będzie aktualizowana najszybciej.

Są już wyniki z Akademickich Mistrzostw Warszawy - turnieje czwarty i piąty mężczyzn.   Niestety, wciąż brakuje wyników kobiet z 3. turnieju, podczas gdy są już wyniki turnieju czwartego, rozegranego zresztą dwa tygodnie temu!   Mam nadzieję, że otrzymam je w ciągu tygodnia, jak również wyniki 5. turnieju kobiet.

Otrzymałem też wyniki z pierwszego Rawaru z poprzedniego sezonu (1999).   Sezon jest więc kompletny, pomijając drobne nieścisłości względem oficjalnego komunikatu.  W ciągu tygodnia powinny się wyjaśnić.

Są także wyniki z drugiego (poprzedniego) turnieju z obecnego sezonu.   Wyniki z niedawno rozegranego 3. turnieju prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.

Nowość to zawody organizowane przez SKS „Przyszłość” we Włochach.   Na razie wyniki pierwszego turnieju sezonu 1999/2000, sukcesywnie będę je uzupełniał aż do rozegranego tydzień temu tunieju nr 5.

Na niniejszych stronach będzie można znaleźć wyniki amatorskich turniejów w tenisie stołowym.  Na razie dostępne są informacje o akademickich rozgrywkach o mistrzostwo Warszawy (sezon 1999/2000) - dotychczas rozegrano trzy turnieje. Już są wyniki turniejów GRAND-PRIX (popularny „Rawar”) rozgrywanych na ul. Poligonowej w Warszawie - dane za sezon 1999 (niestety bez pierwszego turnieju, który powinienem uzupełnić wkrótce - jeżeli ktoś dysponuje takimi wynikami - proszę o kontakt na ten adres e-mailowy).  Są również rezulaty pierwszego turnieju z tego jubileuszowego) sezonu.

Nowość na stronach to pełna baza wyników dla każdego zawodnika; tak więc z nazwiskiem każdego gracza skojarzony jest odnośnik na jego stronę z wynikami.  Pełny zestaw meczów w chwili obecnej to wyniki z Akademickich Mistrzostw Warszawy; dla turniejów z „Rawaru” dysponuję takimi danymi jedynie z trzech ostatnich turniejów z sezonu 1999 oraz ze wszystkich (czyli jednego dotychczas rozegranego) zawodów obecnego sezonu 2000.  Linki do stron poszczególnych zawodników są tutaj.

Druga i ostatnia nowość (związana poniekąd z poprzednią) to strony z pełną „drabinką” rozegranych gier (oczywiście tylko tam, gdzie dysponowałem takim zestawem, czyli dla Akademickich Mistrzostw Warszawy).  Link do takich stron ukryty jest pod datą dla danego turnieju (dla przykładu pierwszy turniej AMW mężczyzn).

Ostatnia informacja dotyczy mirrorów tej witryny.  W chwili obecnej strony umieszczone są pod czterema adresami:

Niestety, nie zawsze jestem w stanie uaktualniać wszystkich czterech naraz (kłopoty z łączami!).  Warto więc sprawdzić pozostałe adresy, najszybciej aktualizowana jest witryna http://te-st.tripod.com; polecam tę oraz http://www.tenis-stolowy.gry.pl/~tt (aktualizacja najpóźniej kilka dni później).


2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
t = 5 s engine © Grzegorz Kozielski o 15:50 - wtorek, 26 grudnia 2023 Stronę oglądano  1  2  3 razy